Hello!! Kiniro Mosaic | Celestial Camel (2015) 1080p Castellano Zippyshare | Ghana Sports

Czym jest Office 365 i czy warto go wybrać?

Czym jest Office 365 i czy warto go wybrać?

Przekonajmy się, czy Office 365 – pakiet Microsoft Office dostępny w subskrypcji – jest opłacalnym rozwiązaniem.

Office 365 dla Użytkowników Domowych (znany też jako Home) to wersją pakietu Microsoft Office, która udostępniana jest na zasadzie płatnej subskrypcji. Zawiera ona Word, Excel i PowerPoint w wersjach dla PC, Mac, iPada, iPhone’a i Androida.

Poza sposobem płatności, kolejną różnicą między desktopowym Office 2013, a Office 365, jest możliwość instalacji programów na więcej niż jednym komputerze z wieloma kontami użytkowników oraz dostęp do pakietu Office na iPadzie. Ponadto, użytkownicy Office 365 Home dostają w prezencie dodatkowe miejsce w chmurze firmy oraz minuty na rozmowy ze Skype na telefony komórkowe i stacjonarne.

Usługa Office 365 jest przeznaczona dla wielu rodzajów użytkowników i oferuje różne typy subskrypcji, w zależności od potrzeb użytkowników. Wiele planów abonamentowych jest skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw, ale opcja dla Użytkowników Domowych przeznaczona jest dla rodzin, które chcą mieć dostęp do Office na dużej ilości urządzeń. W tym artykule skupimy się właśnie na tej subskrypcji.

Wybór pakietu Office 365 Home

Office 365 Home kosztuje 42,99 zł miesięcznie lub 429,99 zł rocznie i obejmuje:

  • Programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access, które można pobrać i zainstalować na 5 komputerach (z Windows 7 lub nowszym), Mac (z OS X 10.6 lub nowszym) lub tabletach (z iOS 7.0 lub nowszym).
  • Dodatkowe 20 GB w serwisie OneDrive dla każdego konta (do 5) .
  • 60 minut połączeń Skype Out miesięcznie
  • Office 365 zawiera webowe wersji aplikacji Word, Excel, PowerPoint i OneNote dostępne jako Office Online. Oferują one podstawowe funkcje wersji desktopowych i są dostępne przez przeglądarkę.Office 365

Dlaczego warto wybrać Office 365 Home?

Główna różnica między Office 365, a Office 2013 to tryb płatności. O ile zakup pakietu biurowego Office 2013 sprawia, że wybrane programy (np. tylko na PC) mamy na własność na zawsze, to subskrypcja Office 365 daje dostęp do wszystkich programów całej rodzinie na wielu platformach (PC, Mac i iPad; wersje na Androida i iPhone’a są darmowe), ale jedynie na tak długo, jak długo płacimy.

Czy lepiej wybrać Office 365, Office 2013 czy Office Online? Odpowiedź zależy od tego, jak wykorzystujemy zawarte w tych pakietach programy. Jeżeli używasz programów Word i Excel głównie do otwierania plików, które rzadko wysyłasz mailem, to być może nie potrzebujesz zaawansowanych opcji edycji oraz klienta poczty Outlook. W tej sytuacji Office 2013 lub Office Online powinny wystarczyć.

Office na iPada

Jeśli wielu domowników często korzysta z programów pakietu Microsoft Office, w szczególności w celach biznesowych, to Office 365 jest właściwym wyborem. Ponadto, jeśli chcesz korzystać z pakietu Office na iPada, to jest to możliwe tylko w subskrypcji Office 365.

Subskrypcja Office 365 – opłacana rocznie lub miesięcznie – pozwala Tobie i dodatkowym 5 osobom zainstalować oprogramowanie na Waszych urządzeniach. Nie ma więc konieczności zakupu nowej kopii programu dla każdego komputera i członka rodziny.

Wadą tego rozwiązania, w porównaniu do Office 2013, jest to, że nie posiadacie oprogramowania na zawsze. Gdy tylko przestaniecie płacić abonament, stracicie dostęp do wszystkich programów. Z drugiej strony, z Office 365 będziecie mieć dostęp do najnowszych wersji Word, Excel i PowerPoint z dowolnego miejsca na ziemi i na wielu urządzeniach. Wybór należy do Was!

Nie jesteście pewni, którą wersję wybrać? Przeczytajcie więcej o Office Online!

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy