Sur Le Chemin De La Rédemption | download lagu gamma 1 jomblo happy mati kiri | Andy Serkis

Euro Truck Simulator 2: Złota Edycja nadchodzi!

Euro Truck Simulator 2: Złota Edycja nadchodzi!

Doskonała wiadomość dla największych fanów Euro Truck Simulator 2. Wydawcy przygotowują dla polskich fanów Złotą Edycję gry. W jej skład wejdzie Euro Truck Simulator 2, dodatek Going East! z polskimi mapami, a także  zawierająca 36 stron książka o tworzeniu ETS2.

Książka będzie zawierała szczegóły dotyczące powstawania pełnej wersji gry oraz dodatku Going East! Znajdą się tam też opisy wszystkich miast występujących się w “polskim” dodatku. Pojawi się nawet wywiad z Pavlem Seborem, szefem SCS Software, który opowiadać będzie o planach wydawniczych firmy. Złota Edycja zostanie wydana w języku polskim oraz śląskim. Pojawi się w sprzedaży 20 września, a jej cena to niecałe 80 złotych.

Co ciekawe, w środku opakowania Złotej Edycji znajdzie się też kupon oferujący 50% zniżki na grę Scania Truck Driver Simulator.

Dodatek Going East!! można będzie też kupić osobno, jeśli macie już swoją własną kopię Euro Truck Simulator 2 i nie chcecie kupować jej drugi raz. Zapowiedziana przez producentów cena to około 10 euro, więc w granicach 42 złotych.

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły:

Źródło

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy