Jak pobrać za darmo Battlefield 4 z Origin?

Jak pobrać za darmo Battlefield 4 z Origin?

Firma Electronic Arts wyraźnie pracuje nad poprawą wizerunku i w ostatnich tygodniach co chwile serwuje specjalne atrakcje dla graczy. Najpierw wszystkim chętnym udostępniono do pobrania za darmo The Sims 2 z dodatkami, potem to samo zrobiono z kultowym Wing Commander III, a teraz czas przyszedł na bestsellerową strzelankę (FPS) Battlefield 4.

gry-za-darmo-origin

Skąd pobrać Battlefield 4?

Gra dostępna jest do pobrania w sklepie Origin, oficjalnym miejscu publikacji gier z EA. Promocje mają jednak to do siebie, że są ograniczone czasowo. I tak jest też w tym przypadku. Gra Battlefield 4 jest do pobrania za darmo tylko do dnia 14 Sierpnia do godziny 10.00 PT (Pacific Time Zone).

Ile czasu trwa promocja?

Po uruchomieniu będziesz mieć 168 darmowych godzin grania. Chodzi o czas rzeczywisty, to znaczy zegar zaczyna tykać od momentu pierwszego włączenia Battlefield 4. A potem godziny naliczają się niezależnie od tego, czy grasz, czy nie.

Co potem z moją grą?

Możesz zarówno rozgrywać kampanie jednoosobowe, jak i wypróbować multiplayer ze znajomymi. Wszystkie zdobyte osiągnięcia zapiszą się na twoim koncie Origin. Kiedy promocja już minie, możesz kupić grę i po prostu kontynuować rozgrywkę tam, gdzie ostatnio została skończona.

Skoro znasz już wszystkie szczegóły odnośnie tej promocji, czas na najważniejsze pytanie:

Jak pobrać za darmo Battlefield 4 z Origin?

1. Zarejestruj się w sklepie Origin

Podobnie jak w przypadku każdego innego sklepu online, aby korzystać z Origin, musisz sobie założyć konto. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zajrzyj do naszego poradnika. Dowiesz się w nim, jak zainstalować aplikację Origin i zarejestrować się jako nowy użytkownik.

2. Włącz aplikację Origin

Jeśli masz już zainstalowaną aplikację Origin na komputerze i założone konto, włącz ją i się zaloguj.

3. Znajdź promocję

Informacja o darmowym Battlefield 4 zapewne wyświetli ci się na pierwszej stronie aplikacji. Jeśli jednak nie możesz jej znaleźć, wybierz zakładkę Darmowe Gry, a następnie Okres Testowy. Tam znajdziesz Battlefield 4. Kliknij przycisk Kup teraz.

jak-pobrac-gre

4. Gotowe

Po kliknięciu Kup teraz gra od razu zacznie pobierać się na komputer.

darmowe-gry

Można to zrobić online

Cały proces dodawania gry do własnej biblioteki możesz wykonać też online. Wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie origin.com i wykonać te same kroki. W ten sposób grę możesz kupić, ale aby ją pobrać na komputer, musisz zainstalować klienta Origin na Windows lub Mac.

Mam nadzieję, że udało ci się pobrać grę bez problemów. Miłej zabawy!

Powiązane programy:

Pobierz Origin na Windowsa

Pobierz Origin na Maca

Zobacz także:

Czym jest EA Origin i co oferuje?

Jak założyć konto w sklepie EA Origin?

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy
American Horror Story Season 8 Episode 6 | Les Bracelets Rouges | TRANSSEXUELL SEIN FÜR AUFMERKSAMKEIT